• თეზისი და სრული ნაშრომი ავტორმა უნდა გადმოაგზავნოს მითითებულ ელექტრონულ მისამართზე ქვემოთ აღნიშნული თარიღების დაცვით:
maia.kapanadze@ciu.edu.ge
მნიშვნელოვანი თარიღები:
26 ნოემბერი - თეზისის გადმოგზავნის ბოლო ვადა;
10 დეკემბერი - სრული ნაშრომის გადმოგზავნის ბოლო ვადა;
17 დეკემბერი - კონფერენციის გახსნა.
ინფორმაცია მომხსენებლებისთვის:
• კონფერენციის მომხსენებელთა ნაშრომები დაიბეჭდება კონფერენციის შრომებში, ხოლო ყველა მონაწილეს გადაეცემა სერთიფიკატი;
• მომხსენებელს ნაშრომის პრეზენტაციისთვის მიეცემა 10 წუთი, დებატებისთვის - 5 წუთი;
• კონფერენცია გაიმართება დისტანციურ ფორმატში.
საორგანიზაციო კომიტეტი:
- მაია კაპანაძე - კონფერენციის საორგანიზაციო კომიტეტის თავმჯდომარე, ისტორიის მეცნიერებათა დოქტორი, კსუ-ს სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი, კსუ-ს საქართველოსა და ირანის ურთიერთობების სამეცნიერო-ანალიტიკური ცენტრისა და ირანის კაბინეტის ხელმძღვანელი;
- ვახტანგ წივწივაძე - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის კანცლერი;
- ქეთევან შოშიაშვილი - ისტორიის მეცნიერებათა აკადემიური დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი;
- ანუკი წივწივაძე - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახურის უფროსი;
- მედეა წივწივაძე - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახურის უფროსი სპეციალისტი;
- ბექა მანაგაძე - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახურის სპეციალისტი; კსუ-ს პოლიტიკის მეცნიერების დოქტორანტი;
- შორენა ქურდაძე - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის სამეცნიერო კვლევების დეპარტამენტის სამეცნიერო კვლევითი პროექტების კოორდინატორი;
- ვერიკო ხუციშვილი - სოციალური მეცნიერებების აკადემიური დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი;
- მარიამ ნებიერიძე - ფილოლოგიის დოქტორი;
- თამთა კოდუა - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის დოქტორანტურის სამსახურის კოორდინატორი.
სამეცნიერო საბჭო:
- კახაბერ კორძაია - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის რექტორი, მათემატიკურ მეცნიერებათა დოქტორი, პროფესორი;
- ვახტანგ წივწივაძე - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის რექტორის მოადგილე;
- მარინა გედევანიშვილი - ბიოლოგიის მეცნიერებათა აკადემიური დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი მენეჯმენტის სპეციალობით, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის უფროსი;
- თამარ კიკნაძე - პოლიტიკის მეცნიერებათა დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების საბაკალავრო და პოლიტიკის მეცნიერების სადოქტორო პროგრამების ხელმძღვანელი;
- მაია კაპანაძე - კონფერენციის საორგანიზაციო კომიტეტის თავმჯდომარე, ისტორიის მეცნიერებათა აკადემიური დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი, საქართველოსა და ირანის სამეცნიერო-ანალიტიკური ცენტრის ხელმძღვანელი;
- მამუკა თორია - ეკონომიკის მეცნიერებათა აკადემიური დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის ბიზნესის ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის მენეჯმენტის საბაკალავრო პროგრამის ხელმძღვანელი, საერთაშორისო ბიზნესის მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამის ხელმძღვანელი;
- სესილი გოგიბერიძე - ფილოლოგიის მეცნიერებათა დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის სამეცნიერო კვლევების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი;
- ციცინო ბუკია - სოციალურ მეცნიერებათა დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის საუნივერსიტეტო გაზეთის მთავარი რედაქტორი;
- ნანა ამირანაშვილი - ფილოლოგიის მეცნიერებათა აკადემიური დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი, კსუ-ს სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის დეკანი;
- დავით კუხალაშვილი - ისტორიის აკადემიური დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი;
- მალხაზ ვახტანგაშვილი - ისტორიის დოქტორი. კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი;
- ალიკა გუჩუა - პოლიტიკის მეცნიერების დოქტორი, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის ასისტენტი.
დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად დაუკავშირდით საორგანიზაციო კომიტეტს: